תיקים לנשים ותיקים לגברים -שכולם אוהבים

כשיש בחוץ כל כך הרבה חברות ויצרנים של תיקים - איך נוכל לבחור את התיק הנכון עבורנו? אנחנו יודעים שיש לכם אפשרות לרכוש ממגוון גדול של מותגים. החל מכאלו ישראליים ובעבודת יד וגם של כאלו ממותגי- על בינלאומיים המוכרים ברשתות בכל העולם. אז אספנו עבורכם כמה מהיתרונות של רכישת תיק טבעוני שלנו -  אדון קרלוס  | Adon Carlos.

לקנות ממותג ישראלי - של תיקים, ארנקים וחגורות

אנחנו מכירים אתכם, היינו אתכם יחד בצבא, אנחנו גרים מולכם בצד השני של העיר - הי, אנחנו ממש גרים בשכונה שלכם, ולכן אנחנו גם יודעים מה חשוב לכם.

אז בשביל זה אנחנו  בוחרים להציע לכם מוצרים עמידים ואמינים כי אנחנו יודעים שכמו שאנחנו מעדיפים מוצרים איכותיים עם תפירה טובה, חומרי גלם שנשארים במצב טוב לאורך זמן ורוכסנים וסקוצ'ים שיודעים לעמוד בפתיחות וסגירות רבות, אז גם אתם. במוצרים שלנו תוכלו לעשות שימוש לאורך שנים ובמידה ויש לכם איזו בעיה עם אחד המוצרים אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו כאן עבורכם ונעניק לכם שירות טוב ומהיר.

זה גם טבעוני -  אבל לא רק לטבעוניים

כבר מזמן זה ידוע שלא רק טבעוניים קונים מוצרים שאין בהם מן החי. בין עם זה מוצרים ללא עור, או מוצרים עם תחליפי עור, לא צריך להיות טבעוני או צמחוני כדי להבין את הערך שבהם. קודם כל, מוצרים מן החי הם לרוב פחות עמידים. כן, שמעתם נכון. עשינו בדיקה וקיבלנו תוצאות ברורות וחד משמעיות שהמוצרי גומי ממוחזר שלנו גם נראים כמו עור - אבל הרבה יותר עמידים ממנו. אז כבר שווה לבדוק את האלטרנטיבות למוצרים מן החי. 

שנית, אתם לא חייבים להפוך לצמחוניים כדי לא לרצות ללבוש עור או פרווה של מישהו אחר. ישנם כאלו שהמגע של העור לא נעים להם, או אפילו שהמחשבה שהתיק צד , הפאוץ' או החגורה שלכם הייתה פעם יצור חי מספיקה כדי להרחיק אותם ולגרום להם הרגשה לא טובה. אז הנה, יש לכם מוצרים מהממים שהם ללא חומרים מן החי. ושלא תחשבו שזה רק לטבעונים מבינינו, סיכמנו? 

סחר הוגן -  מה זה אומר?

אם עוד לא ראיתם עוד את הסרטונים של המפעלים ההמוניים המעסיקים ילדים בסין עם שכר פעוט של דולרים בודדים ליום- לכו תראו.  או אל תלכו לראות- כי זה מזעזע. קשה להאמין שאנחנו חיים בכזה שפע ואותם מפעלי ניצול עובדים יומם  וליל בכאלו תנאים. אז אנחנו לא שם, ואנחנו רוצים לקדם תרבות צריכה קצת אחרת. אנחנו מקדמים ייצור אקססוריז שבהם מכבדים את כל בעלי המלאכה והמקצוע לאורך כל שרשרת הייצור, ההובלה והמכירה. בדיוק כמו שהשליח שמביא אליכם את ההזמנות בדואר מקבל שכר הוגן כך אנחנו מקדמים שכל בעל מקצוע שייצר את הפריט שאותו תרכשו יקבל שכר הוגן ותנאי עבודה אנושיים ומכבדים. אנחנו יודעים שזה מאתגר, אבל דברים גדולים קורים כאשר חולמים, לא? 

 

 

יאללה, לחנות של אדון קרלוס!

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2020 by Studio Toms