קיץ 2020 א.jpg

אודות החנות הטבעונית של אדון קרלוס

הי, אנחנו תום וקסניה - גרים בהוד השרון יחד עם הבן שלנו לב ארי ושני חתולים (קרלוס ופאו).

המותג "אדון קרלוס" (שנקרא על שם החתול שלנו) הוקם ב 2018 ותוך זמן קצר רכש לעצמו קהל אדוק של לקוחות מרוצים, ועבורנו זו ההצלחה הגדולה ביותר.

הכל התחיל כאשר חיפשנו לעצמנו ארנקים חדשים ללא חומרים מן החי. החיפוש הזה הוביל אותנו מחוץ לישראל שם פגשנו לראשונה מותגים וחומרים חדשים ומדהימים.

כמה חודשים לאחר שהבנו שבישראל חסרות אופציות טבעוניות איכותיות בתחום האופנה והאקססוריז החלטנו להרים את הכפפה (הטבעונית) ולהביא לשוק הישראלי בשורה חדשה ומעוצבת.

אדון קרלוס זהו עסק ערכי. מה זה בדיוק? זה אומר שיחד עם ערכים צרכניים כגון איכות ושירות הלקוח אנחנו שמים דגש גם על מקורות הפריטים והייצור, שימוש בחומרים טבעוניים בלבד, ניצול משאבים שמיטיבים עם הסביבה וכדור הארץ וגם דגש על תנאים סוציאליים וסחר הוגן.

(אתם זוכרים שמשלוחים חינם, כן?)

מותג ישראלי לאופנה טבעונית ייחודית

אנחנו מציעים לכם באהבה מוצרים מהממים - 100% טבעוניים - ובדגש על איכות הייצור, חומרים ממוחזרים ידידותיים לסביבה והעצמה אנושית (בסחר הוגן). רבים מהמוצרים שתמצאו אצל קרלוס עשויים בעבודת יד, כך שכל מוצר הוא גם מעט שונה וייחודי.

החנות הוקמה כדי לתת אלטרנטיבה טבעונית לאקססוריז ואופנה, תוך שמירה על מחירים הוגנים, איכות גבוהה ושירות לקוחות מעולה.

בחנות אונליין מגוון ארנקים לנשים ולגברים, תיקים, פאוצי'ם, חגורות ועוד. החזון שלנו הוא להעניק לכל אחד ואחת מכם מוצרים טבעוניים ברמה גבוהה. חשוב לנו לתרום ליצירת עולם טוב. 🌎

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png
bitcoin-225080_1280-1.png