מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים ארנק טבעוני

בבדיקה שערכנו בקרב טבעונים התוצאות היו די ברורות.  אנחנו (הטבעונים) נרצה לאמץ בכל אורחות חיינו את הערכים הטבעוניים. כיום יש בתל אביב, בפריפריה וכמעט בכל עיר או מושב מסעדה טבעונית וגם אם לא אז בקלות תמצאו בכל מסעדה שמכבדת את עצמה תפריט טבעונים.

אז מדוע  לא רואים יותר אפשרויות של אופנה טבעונית?

זו שאלה ממש טובה!

כאשר גבר הולך למסעדה של טבעוניים, הוא בוודאי ישמח להניח על השולחן ארנק לגבר ללא עור.

באותה מידה אישה שיוצאת למסיבה, והיא מקיימת אורח חיים טבעוני בכל שאר האספקטים, בוודאי תשמח לקחת איתה ארנק לאישה שהוא טבעוני למשעי וללא עור.

תנו לנו לספר לכם על העתיד של הארנקים הטבעוניים

כן, אנחנו רוצים לנסות ולנבא מה הולך לקרות בשנים הקרובות בישראל. לא סתם תל אביב נחשבת לבירת הטבעונות של העולם. אז זה יראה ככה, מה שקרה למסעדות הטבעוניות בחמש שנים האחרונות, יקרה לתעשיית האופנה בחמש שנים הקרובות. זה החזון שלנו!

וכיצד החזון הזה נראה? 

הוא כולל תיקי גב טבעוניים, תיק ערב ללא עור, ארנקים טבעוניים לנשים ולגברים ובעצם תוכלו להרכיב מלתחה שלמה ומלאת כל טוב ולהראות בסטייל ובשיק על וכל זה ללא מוצרים מן החי.

כל אחד יכול לקנות ארנק או תיק טבעוני

אנו חושבים שתסכימו איתנו שלא קיימות מספיק אפשרויות היום בעולם האופנה עבור טבעוניים. נראה שלמרות השינוי המדהים שקרה בישראל בעשור האחרון, עדיין לא הגענו אל עבר תיקים וארנקים שגם הם עבורנו הטבעוניים.

במקרים רבים אז קורה שגם אלו שלא יאכלו בשר, דגים, חלב וביצים יקחו איתם בערב תיק שעשוי מן החי או יכניסו לכיסם ארנק עור. אנחנו לא שופטים אתכם... זה לוקח לפעמים זמן - אבל היי יש לנו גם אלטרנטיבות וחדשות טובות היום עבורכם!

ובדיוק בשביל זה הקמנו את אדון קרלוס. כן, זה האתר שאתם נמצאים בו עכשיו ובסיום הקריאה אתם מוזמנים לדפדף בין העמודים ולמצוא לעצמכם משהו מגניב :) 

איפה מתחילה הבעיה שלנו 

הבעיה מתחילה בחנויות המוכרות וברשתות האופנה שקיימות היום בישראל. האם ניסיתם ללכת לקניון ולמצוא ארנק טבעוני לגבר או לאישה? אז רק בשביל הספורט אנחנו ממליצים לכם ללכת ולנסות. ( אזהרת ספוילר: אתם תחזרו בידיים ריקות)

אין ספק שגם הסטייליסטים וגם הפאישניסטיות ירצו לאמץ לעצמם אופנה טבעונית שכוללת גם איזה פאוץ' טבעוני עם שיק וסטייל. כי בתל אביב של היום פאוץ' זה כבר לא שנות ה80, פאוץ' זה ממש מה שקורה בימים אלו.

אז החזון הוא שכל מה שעשוי היום מעור, יקבל בקרוב מענה בצורה של מוצרים טבעוניים. אם בעבר לא היו ארנקים טבעוניים אז היום כבר יש לכם אפשרויות. 

עולם הטבעוניים כבר מלא סטייל ואתם יכולים למצוא תיקי גב שנראים מעולה, ולא להתפשר על תיקי גב שנראים שנעשו כבדרך אגב. אז היום למצוא תיק טבעוני - זה כבר לא תיק!

אז איך הסתדרו טבעוניים עד עכשיו?

אז זה לא היה קל בכלל... והיו לנו עד היום כמה אפשרויות.

אפשרות ראשונה ולא אופטימלית הייתה להמשיך ולהשתמש בארנקים ותיקים שעשו שימוש בחומרים מן החי. כן, בואו נמשיך כי זה לא כל כך מה שאנחנו רואים בחזון שלנו.

האפשרות השנייה היא להשתמש בחומרים דמויי עור. למען האמת הם לעיתים נראים לא בכלל, העניין איתם שהם לא שורדים ומחזיקים כמו שהיינו מצפים ממוצרים איכותיים. כשמשלמים על תיק או ארנק את מיטב כספנו בוודאי נרצה שהוא ישמש אותנו לאורך זמן. כמה זה מאכזב כשהם מתפרקים כעבור זמן קצר, אה? אנחנו נמנע מלהזכיר פה שמות של מותגים אבל יש לא מעט בראנדים עם עיצובים מעניינים שהתפרקו כעבור זמן קצר ועשו שם רע לכל תעשיית האופנה הטבעונית.

אנחנו חושבים שלא צריך להשתמש בחומרים דמויי עור באיכות ירודה, כמו שגם אוכל טבעוני לא צריך להרגיש בדיוק כמו אוכל מן החי - יש לו עושר ומבחר טעמים וחוויות שייחודיים רק לו. איזה עושר יש בטבעונות - כי להיות טבעוניים לא אומר שאנחנו מנסים לחקות את מה שמבוסס על עולם החי, אנחנו הטבעוניים יוצרים עולם חדש ומלא לפי סטנדרטים חדשים!

אז גבר, אל תתפשר קנה לעצמך ארנק לגבר שמכבד את מי שאתה ושנראה מעולה עליך. ואת, אישה מדהימה ומלאת חן תפרגני לעצמך ארנק לאישה שמדגיש כמה שאת מדהימה.

אז הנה העתיד כבר כאן, אתם מאוד מוזמנים להכנס לחנות שלנו. והמשלוח? תמיד בחינם. 

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2020 by Studio Toms