top of page
ארנק לאישה טבעוני

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים ארנק טבעוני

בסקר שערכנו בקרב אוכלוסיה טבעונית קיבלנו תוצאות ברורות, טבעונים שואפים לאמץ בכל אורחות חייהם ערכים טבעוניים. כיום ניתן למצוא בתל אביב ובפריפריה מסעדות טבעוניות וכמעט כל מסעדה שמכבדת את עצמה מציגה גם תפריט טבעוני.

אז מדוע  לא רואים יותר אפשרויות של אופנה טבעונית?זו שאלה ממש טובה!

כאשר פלוני אלמוני הולך למסעדה של טבעוניים, בוודאי הוא ישמח להניח על השולחן ארנק לגבר ללא עור. באותה מידה אישה שמקיימת אורח חיים טבעוני ויוצאת למסיבה, בוודאי תשמח להתהדר בארנק לאישה שהוא טבעוני למשעי וללא עור.

תנו לנו לספר לכם על העתיד של הארנקים הטבעוניים

כן, אנחנו רוצים לנסות ולנבא מה הולך לקרות בישראל בשנים הקרובות. לא סתם תל אביב נחשבת לבירת הטבעונות של העולם. אז זה יראה ככה, מה שקרה למסעדות הטבעוניות בחמש שנים האחרונות, צפוי לקרות בשנים הקרובות לתעשיית האופנה. זה החזון שלנו!

וכיצד החזון הזה נראה? 

הוא כולל תיקי גב טבעוניים, תיקי ערב ללא עור, ארנקים טבעוניים לנשים וגברים ובעצם תוכלו להרכיב מלתחה שלמה ומלאת כל טוב ולהראות בסטייל ובשיק, וכל זה ללא מוצרים מן החי.

כל אחד יכול לקנות ארנק טבעוני או תיק טבעוני

כיום, לא ניתן למצוא אפשרויות מגוונות בעולם האופנה עבור טבעוניים. נראה שלמרות השינוי המדהים בישראל בעשור האחרון, עדיין לא נתנו תשומת לב לייצור תיקים וארנקים שיתאימו עבור טבעונים.

במקרים רבים ובניגוד לאמונות והערכים נאלצות נשים להשתמש בתיקי ערב שעשויים מן החי או גברים שנושאים בכיסם ארנק עור. אנחנו לא שופטים אף אחד... זה לוקח לפעמים זמן - אבל היי יש לנו היום אלטרנטיבות וחדשות טובות עבורכם!

בדיוק בשביל זה הקמנו את אדון קרלוס. כן, זה האתר שאתם נמצאים בו כעת ובסיום הקריאה אתם מוזמנים לדפדף בין העמודים ולמצוא לעצמכם משהו מגניב :) 

איפה מתחילה הבעיה שלנו 

הבעיה מתחילה בחנויות וברשתות האופנה שקיימות היום בישראל. האם ניסיתם למצוא בחנויות הקניון ארנק טבעוני לגבר או לאישה? אז רק בשביל הספורט אנחנו ממליצים לכם ולנסות. ( אזהרת ספוילר: אתם תחזרו בידיים ריקות)

אין ספק שגם הסטייליסטים וגם הפאישניסטיות ירצו לאמץ לעצמם אופנה טבעונית שכוללת גם פאוץ' טבעוני עם שיק וסטייל. בתל אביב של היום פאוץ' זה כבר לא שנות ה80, אלא ממש שיקי ונפוץ.

אז החזון הוא שכל מה שעשוי היום מעור, יקבל בקרוב מענה בצורה של מוצרים טבעוניים. אם בעבר לא היה מקום בשוק לארנקים טבעוניים, כיום לשמחתנו יש אפשרויות מגוונות בשלל עיצובים, דגמים וחומרים. 

עולם הטבעונים עבר שדרוג אופנתי ואתם יכולים למצוא תיקי גב שנראים מעולה, ולא להתפשר על מוצר שלא לטעמכם. היום למצוא תיק טבעוני - זה כבר לא תיק!

אז איך הסתדרו טבעוניים עד עכשיו?

אז זה לא היה קל בכלל... והיו לנו מספר אפשרויות.

אפשרות ראשונה ולא אופטימלית הייתה להמשיך ולהשתמש בארנקים ותיקים שעשו שימוש בחומרים מן החי. כן, בואו נמשיך הלאה כי זה לא מה שאנחנו רואים בחזון שלנו.

האפשרות השנייה היא להשתמש בחומרים דמויי עור. למען האמת הם לרוב נראים פשוטים וזולים ומעבר לכך הם לא שורדים כמו שהיינו מצפים ממוצרים איכותיים. כשמשלמים במיטב כספנו על תיק או ארנק, בוודאי נרצה שהוא ישמש אותנו לאורך זמן. כמה זה מאכזב כשהם מתפרקים כעבור זמן קצר, אה? אנחנו נמנע מלהזכיר פה שמות של מותגים אבל יש לא מעט בראנדים עם עיצובים מעניינים שהתפרקו כעבור זמן קצר ועשו שם רע לכל תעשיית האופנה הטבעונית.

אנחנו חושבים שלא צריך להשתמש בחומרים דמויי עור באיכות ירודה, כמו שגם אוכל טבעוני לא צריך להרגיש בדיוק כמו אוכל מן החי - יש לו עושר ומבחר טעמים וחוויות ייחודיים רק לו. איזה עושר יש בטבעונות - כי להיות טבעוניים לא אומר שאנחנו מנסים לחקות את מה שמבוסס על עולם החי, אנחנו הטבעוניים יוצרים עולם חדש ומלא לפי סטנדרטים חדשים!

ולכן גבר, אל תתפשר. קנה לעצמך ארנק שמכבד את מי שאתה ושנראה מעולה עליך. ואת, אישה מדהימה ומלאת חן תפרגני לעצמך ארנק שמדגיש כמה שאת מדהימה.

אז הנה העתיד כבר כאן, אתם מאוד מוזמנים להכנס לחנות שלנו. והמשלוח? תמיד בחינם. 

Campervan
bottom of page