תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר "אדון קרלוס"
 התקנון נכתב בלשון זכר אבל פונה באותה מידה גם לנשים.

 

הקדמה
האתר של "אדון קרלוס" עוסק במכירת אקססוריז ומוצרים בעלי ערך מוסף ובסטייל). הנכם מוזמנים לקחת חלק באתר וברכישות מהאתר ובכך אתם מביעים את הסכמתכם לתנאים הבאים.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התכנים ואת המדיה או הסרטונים של האתר בכל זמן וללא התראה מראש.

קניין רוחני

כל התכנים הקיימים באתר כולל העיצוב, הקוד, קבצים, סרטונים, תמונות, טקסטים, גרפיקות וכל חומר אחר שקיים באתר או באתר הפייסבוק של האתר או בעמוד האינסטגרם של האתר מהווים קניין רוחני בלעדי של בעלי האתר ואין לעשות בהם כל שימוש ללא רשות מפורשת בכתב מהנהלת "אדון קרלוס".

כמו כן אין להעתיק, לשכפל או לעשות פרסום כלשהו של חלקים או כל אחד מהטקסטים, גרפיקות, סרטונים, תמונות, שם מסחרי או כל דבר תוכן אחר מבלי שיש ברשותם הסכמה מפורשת בכתב מבעלי האתר "אדון קרלוס".

 

שימוש בקבצי קוקיז  (Cookies) 
האתר עושה שימוש בקבצי קוקיז. כל השימוש הוא לשמירת תיעוד סטטיסטי של תנועת גולשים, ניתוח קליקים, זמן שהייה של לקוח באתר וכד'. אנו שומרים על האנונימיות של המשתמשים שלנו ולא נעביר את המידע לגורם שלישי או שנעשה בהם שימוש לא הגון.

החזרת מוצרים

1. החנות תאפשר החזרת מוצרים ותבצע החזר כספי לצרכן, בכל המקרים בהם הדבר מחויב על פי הדין, לרבות:

א. כל מוצר, שהמחיר ששולם בעדו הוא מעל 50 ש“ח, שהוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שימוש, והמוצר לא נפגם - ובלבד שהמוצר הוחזר בהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן )

ביטול עסקה (, התשע“א – 2010)  תוך 3 ימים ממועד קבלת המוצר. הכול בכפוף לאמור בסעיפים הבאים.

א. החנות איננה מאפשרת החזרת מוצרים שנפגמו או שנעשה בהם שימוש

ב. לחנות זכות לגביית דמי ביטול בסך %10 ממחיר המוצר או 50 ש“ח - לפי הנמוך, וכן זכות לגבות את התשלום ששולם על ידה לחברת כרטיסי אשראי או לגוף דומה בגין העסקה שבוטלה, והכול בכפוף להוראות כל דין.

ג. לא תתאפשר החזרת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן על פי מידות או דרישות מיוחדות.

ד. בעסקת מכר מרחוק (כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, תשמ“א 1981 ,) -רשאי הצרכן לבטל בכתב לרבות בפקס או בתקשורת אלקטרונית את העסקה, להחזיר את המוצר ולקבל החזר כספי, אם הודיע לרשת על ביטול העסקה כאמור עד תום 3 ימים מיום קבלת המוצר( גם זכות ביטול זו לא תחול על מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה )

2. החנות איננה מתחייבת לאפשר החזרת מוצרים ולבצע החזר כספי או למסור שובר זיכוי במקרים בהם הדבר אינו מחויב על פי הדין.

3. לחנות שיקול דעת לבצע החזר כספי או למסור ללקוח שובר זיכוי, במקרה שהמוצר שהמחיר ששולם בעדו הנו 50 ש“ח או פחות, אשר לא נפתח ולא נעשה בו שימוש, אם החזרתו מתבקשת עד 14 יום ממועד הרכישה, ובלבד שהאריזה לא נפתחה ולא נקרעה.

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2019 by Studio Toms