top of page

קניות: איפה הכי כדאי לקנות תיקים וארנקים טבעוניים

יש לנו הודעה מרעישה עבורכם. גם אם אתם אלילי אופנה מסורים, אנשי טלוויזיה ותקשורת או שסטייל מוקפד הכרחי לחלק גדול מהיומיום שלכם - וגם אם לא - ללא צל של ספק יש לכם במלתחה מספר פריטים אהובים ומנצחים, שעבורכם עונים על הקריטריונים החשובים לכם ביותר. זה יכול להיות אסתטיקה והבנה עמוקה בסטייל, או  בין אם ערכים אחרים עומדים בראש סדר העדפותיכם -  והפריטים שברשותכם הם המראה להשקפותיכם. הם מעידים על אורח חייכם מבחינת פונקציונאליות ונוחות או הסביבה שאתם חיים עובדים או לומדים בה, הם מעידים על האם איכות ועמידות הם ערכים בעלי חשיבות מבחינתכם, והאם הפריטים שברשותכם ישרתו את חייכם שנים רבות או שמא ילכו לפח הזבל השכונתי כעבור זמן קצר. אם נסתכל בארון שלכם נדע על אופי הקניות שלכם, האם אתם אנשים של ארנקים, או אולי תיקים רבים ובעיצובים מגוונים הם החלק החשוב של המלתחה שלכם, בקיצור הראה לי את הארון שלך ואומר לך מי אתה.

 

איפה קונים היום תיקים וארנקים טבעוניים 

בבואכם לעשות שופינג במרכז הקניות הקרוב או בחיפוש הפריטים הנחוצים ברשת האינטרנט, אתם בוודאי מסתמכים בבחירה שלכם על הקריטריונים החשובים לכם והאם הפריטים שמצאו חן בעיניכם עונים על הצרכים המגוונים שלכם. כך שאם יש לכם הגבלות רבות כמו לדוגמא תקציב סטודנטיאלי , בעלי זיקה עמוקה לסטייל ואסתטיקה, חיים אורח חיים טבעוני ומאמינים בעקרונות המינימליזם - אזי תחום החיפוש שלכם מצטמצם והקנייה נהיית מחד פשוטה יותר אך מאידך מורכבת יותר שכן ישנה חשיבות לכל אחד מהקריטריונים שלכם בקנייה ומן הסתם אתם מעוניינים שהפריט או האביזר יענה על כולם במידה מספקת.

תיק טבעוני לערב או תיק גב איכותי - חפשו אצל קרלוס

תיקים טבעוניים,  בין אם זה תיק גב, תיק ערב או תיק צד עבור סטודנט כזה הוא לא רק אביזר חיוני ושימושי ללימודים. פריט זה ממלא פונקציות מגוונות, לרבות נשיאה של חומרי לימוד וקלסרים בנוחות וכמובן פריטים נוספים כגון מחשב נייד, ארנק ועוד אביזרים בתוכו. מלבד זו, שיהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים ותפירה וגימור מעולים ועמידים ויחזיק לאורך זמן רב ואף לשנים; שיהיה פריט אופנתי לכל דבר וזאת מלבד הפונקציונאליות והשימושיות שלו, שהם הברור מאליו. בטח תרצו שייראה עדכני ומלא שיק, יתאים לנשיאה לא רק ליום לימודים אלא גם לעבודה לפני או אחרי וישדר לוק מוקפד ויוקרתי וכמובן לערב עם חברים. כשהתיק הופך לפריט יציאה נכון ומהמם שמתאים לערב בפאב עם חברים, הופעה או בר מבלי להראות מסורבל מדי או לא מתאים לאירוע; אז יודעים שזה תיק שהוא קנייה שווה. 

כשאתם לובשים משהו  - באותו הרגע הוא אומר עליכם משהו

אז ממש מומלץ שזה לא יסתור את השקפותיכם וילך יד ביד עם ערכיכם ואמונותיכם, כגון אורח חיים נכון ומיטיב לכם והסביבה, עמידות המוצר ומי ביניכם גם שירצה שהמוצר יעמוד בתנאי "סחר הוגן". ייתכן והנכם מקבלים השראה מערך המינימליזם ושואפים לרכוש פריטים חיוניים שממלאים פונקציות רבות ומשתדלים להימנע מקניות מיותרות ולהציף את חייכם והסביבה בעוד ועוד חומרים. חשוב לכם להקפיד על מינימום פריטים בבית במיוחד אביזרים שמשמשים לאותה המטרה ועל כן אביזר כמו תיק נשיאה ישמש למגוון פונקציות, אירועים והופעות.

בנוסף, התיק או הארנק יהיה עשוי מחומרי גלם מוחזרים העושים שימוש במה שכבר יוצר ועבר שימוש. אם ישנה חשיבות עבורכם שבמהלך ייצור התיק לא חלה פגיעה ביצורים חיים או הסביבה או העובדים המעורבים, תרצו לוודא שהתיק שהנכם רוכשים הוא גם טבעוני לחלוטין באחריות וכל העובדים מקבלים סחר הוגן ואת מלא זכויותיהם.

יש לנו  מבחר של מתנות לטבעונים, פשוט הכנסו לעמוד המתנות ומצאו פריט חדש וטרנדי עבורכם או עבור מישהו אהוב ויקר לליבכם.


 

אדון קרלוס עונה על כל הקריטריונים הללו ומציע שפע אביזרים מהממים בחנויות ואונליין. מוצרים מאיכות מעולה, חומרים טבעוניים ממוחזרים ועיצובים עדכניים המתאימים לכל לוק.

bottom of page