קניות: ארנק טבעוני לגבר

היי גבר! בין אם אתה סטודנט, איש עסקים, תלמיד תיכון, חייל, עובד אדמה או עובד משרד - הארנק שלך הוא אחד האביזרים החשובים והחיוניים ביותר בשימוש היומיומי שלך. אין זה רלוונטי מהו עיסוקך העיקרי (או כמה), הארנק שיש ברשותך יכול לספר עליך הרבה מאוד.

הארנק שלך משדר מי אתה במבט ראשון

כאשר אתה מחפש ארנק טבעוני לגבר להתחדש בו, מלבד נוחות מרבית ופונקציונאליות, בהחלט תרצה גם אחד כזה שבאמצעותו יבוא לידיי ביטוי חוש הסטייל האישי והאופייני שלך, ערכיך וראיית עולמך, שיתאים לאורח חייך בין אם הוא ספונטני ותזזיתי או רגוע ושגרתי או שילוב של שניהם. הארנק שלך הוא כמובן אחד האקססורי השימושיים ביותר בחיי היומיום שלך כאשר בו אתה למעשה נושא את התעודות החשובות ביותר, רישיונות, כרטיסים שימושיים, מזומן, ואולי אף מסמכים, קבלות, חשבוניות ושאר ניירת. ועל כן, העדיפות העליונה היא נוחות ויעילות, גודל מתאים שמאפשר נשיאה בכל מצב, עם חלוקה נוחה של התאים לסידור קל ופונקציונאליות ונוחות מירבית. הוא עשוי להיות קטן ומאוד מינימליסטי או גדול יחסית שיכיל את המינימום ההכרחי ליומיום שלך ואף יותר. הכל עניין של טעם אישי ומה שמתאים יותר לאורח חייך וצרכייך היומיומיים החשובים.

אז מה חשוב לך בארנק טבעוני?

הדבר שתרצה לבחון ביחס לארנק שאתה רוכש, הוא האם חומר הגלם ממנו הוא מיוצר הינו חומר איכותי ועמיד. זהו אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחירת אביזר זה, שכן תרצה לעשות בו שימוש לזמן רב, אולי אף לשנים רבות ולהיות סמוך ובטוח שיש ברשותך מוצר מאיכות משובחת שישרת אותך נאמנה לאורך תקופה ארוכה. מכיוון שאביזר זה נמצא בשימוש יומיומי, רמת השחיקה שלו גבוהה  הן בחינת חומרי הגלם והן מבחינת התפירה והגימור, ועל כן כדאי מאוד לבחון ולבחור חומר גלם איכותי ביותר ולבדוק את איכות הגימור, התפירה והמנגנונים – רוכסנים וסגירות.

בעבר, גם הלא רחוק ובאופן מסורתי ארנקים איכותיים, טובים ויוקרתיים היו מיוצרים באופן בלעדי כמעט מעור בעלי חיים. גם היום עדיין ניתן למצוא חנויות ושלטים המהללים את איכות מוצרי העור שלהם. אך עצם היות המוצר עשוי עור כבר לא מעיד כלל על איכותו ועמידותו. המגמה הטבעונית העולמית הביאה עמה מודעות לעולם חומרי גלם אלטרנטיבי, הכולל בתוכו חומרים כגון בקבוקי פלסטיק העוברים מחזור, שעם, פנימיות צמיג ממוחזרות, גומי, סוגי בד שונים, עץ , סיבי ירקות ,פירות וזרעים מסוימים כגון סיבי בננה או סיבי קנאבוס ועוד אינספור חומרי גלם שמפתיעים בשימוש הנוסף שניתן לעשות בהם לצורך ייצור מוצרים חדשים. שפע המשאבים הטבעיים והאקולוגיים, מאפשר ייצור ידידותי לסביבה ואינספור שימושים בקיים, ורסטיליות עיצובית, טקסטורות חדשות ומפתיעות יחד עם עדכניות, חדשנות ותרומה לסביבה.

בין השפע הקיים והמתפתח, תוכל לבחור את הארנק לגבר המושלם שעונה לצרכייך האישיים וטעמך הייחודי.

 

תפרגן לעצמך - ארנק של אדון קרלוס 

אנחנו באדון קרלוס חרטנו על דגלנו איכות ללא פשרות ותרומה לסביבה ומאמינים שמוצר טבעוני אמיתי הוא מוצר מהמם, מעוצב להפליא ומרשים שמיוצר מחומרי גלם איכותיים ביותר ועושה שימוש אקולוגי ומיטיב עם מה שיש לכדור הארץ והטבע להציע לאנושות.

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2019 by Studio Toms