top of page

קניות: ארנק טבעוני לגבר

היי גבר! בין אם אתה סטודנט, איש עסקים, תלמיד תיכון, חייל, עובד אדמה או עובד משרד - הארנק הוא אחד האביזרים החיוניים בשימוש היומיומי שלך. בכל תחום בו אתה עוסק, הארנק שלך יכול לספר עליך הרבה.

הארנק הטבעוני שלך משדר מי אתה במבט ראשון

כאשר אתה רוצה להתחדש בארנק טבעוני לגבר, מלבד נוחות מרבית ופונקציונאליות, בהחלט תרצה גם אחד כזה שיבטא את הסטייל האישי והייחודי שלך. שישקף את ערכיך, אמונותיך ושיתאים לאורח החיים שלך בין אם הוא קומפקטי ודקיק או מסודר ומלא מקום אולי שילוב של שניהם. הארנק הוא כמובן אחד האקססוריז השימושיים ביותר של כולנו ובלי יוצא מן הכלל.

אתה נושא בו תעודות, רישיונות, כרטיסים שימושיים, מזומן, ואולי אף מסמכים, קבלות, חשבוניות ושאר ניירת. ועל כן, העדיפות העליונה היא נוחות ויעילות, גודל מתאים, חלוקה של התאים המאפשרת סידור קל ופונקציונאלי ונוחות מרבית. הוא יכול להיות קטן ומאוד מינימליסטי או גדול יחסית שיכיל את מה שהכרחי ליומיום שלך ואף יותר מזה. הכל עניין של טעם אישי ומותאם לאורח חייך וצרכייך .

אז מה חשוב לך בארנק טבעוני?

הדבר שתרצה לבחון ביחס לארנק שאתה רוכש הוא האם חומר הגלם ממנו הוא מיוצר הינו חומר איכותי ועמיד. זהו אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחירת ארנק, שכן תרצה לעשות בו שימוש לזמן רב אולי אף לשנים רבות ולהיות סמוך ובטוח שיש ברשותך מוצר מאיכות משובחת שישרת אותך נאמנה לאורך תקופה ארוכה.

מכיוון שארנק נמצא בשימוש יומיומי, רמת השחיקה שלו גבוהה הן בבחינת חומרי הגלם והן מבחינת התפירה והגימור, לכן כדאי מאוד לבחון ולבחור חומר גלם איכותי ביותר ולבחון בתשומת לב את איכות הגימור, התפירה והמנגנונים – רוכסנים וסגירות.

בעבר הלא רחוק ובאופן מסורתי ארנקים איכותיים טובים ויוקרתיים היו מיוצרים באופן בלעדי כמעט מעור בעלי חיים. גם היום עדיין ניתן למצוא מפעלי ייצור ופירסומים המשבחים את איכות מוצרי העור, אך עצם היות המוצר עשוי עור אינו מעיד על איכותו ועמידותו. המגמה הטבעונית העולמית הביאה עמה מודעות לשוק חומרי גלם אלטרנטיבים, כאלו שאינם עשויים מן החי.

 

ישנם חומרים חדשים וחלקם מאוד מתקדמים ומפתיעים כגון בקבוקי פלסטיק העוברים מחזור, שעם, פנימיות צמיג ממוחזרות, גומי, סוגי בד שונים, עץ, סיבי ירקות, פירות וזרעים מסוימים כגון סיבי בננה או סיבי קנאבוס ועוד אינספור חומרי גלם שמפתיעים בשימוש הנוסף שניתן לעשות בהם לצורך ייצור מוצרים שונים. שפע המשאבים הטבעיים והאקולוגיים, מאפשר ייצור ידידותי לסביבה ואינספור שימושים, ורסטיליות עיצובית, טקסטורות חדשות ומפתיעות בעיצובים עכשוויים, חדשנות ותרומה לסביבה.

בין השפע הקיים והמתפתח, תוכל לבחור ארנק טבעוני לגבר שמושלם עבורך ועונה לצרכייך האישיים וטעמך הייחודי.

 

תפרגן לעצמך - ארנק של אדון קרלוס 

אנחנו באדון קרלוס חרטנו על דגלנו איכות ללא פשרות, חומרים טבעוניים בלבד ותרומה לסביבה. אנחנו מאמינים שמוצר טבעוני אמיתי עשוי מחומר איכותי ועמיד לאורך שנים, בעל נגיעה עיצובית ייחודית, מתחשב סביבה ואינו מזהם. כמו כן אנו מקפידים שכל תהליכי הייצור יפעלו לפי תנאי "סחר הוגן". 

עיצובי המוצרים שבאתר משתנים מעונה לעונה ואנו תמיד משתדלים להשאר עדכניים ושמחים לקבל תגובות ופידבק מהלקוחות שלנו - כך אנחנו לומדים הכי הרבה על מה חשוב לכם.

אכפת לנו מכדור הארץ וחשוב לנו לבנות עתיד טוב יותר לכולנו!

ארנקים טבעוניים לגבר
Campervan
bottom of page