top of page

העתיד כבר כאן!  מתנות לטבעונים הם הדבר הבא

ארנקים טבעוניים

היו ימים בהם למצוא ולרכוש אביזרי אופנה טבעוניים שיהיו גם מעוצבים וגם איכותיים היה אתגר של ממש. בבואך לקנות ארנק או חגורה טבעונית היה עליך לוודא כי אינם עשויים מעור של בעל חיים או כל חומר גלם אחר מהחי, ולרוב הקנייה הייתה מלווה בהבעה כי ברור שזהו מוצר נחות יותר. ולחלופין, חנויות נעליים ובאביזרים כגון תיקים התהדרו באמירה שמדובר במוצר עשוי מאה אחוז עור והיה זה סימן מוסכם לכך שזהו מוצר איכותי, מושקע ועל זמני שישרת אותך שנים רבות.

 

מתנות לטבעונים בסטייל ושיק

היום אנו עדים לכך שעם עליית אורח החיים הטבעוני לתודעת הציבור העולמית, גם תחום אביזרי האופנה לא נשאר בשוליים. התייחסות רבה מושקעת כלפי שוק הקהל הטבעוני ההולך וגדל ובכללם, כל מי שחשובה לו האתיקה באופנה ואורח חיים השומר על כדור הארץ ובעלי חיים.

היום, הכותרת " 100 אחוז עור" מאבדת מהאטרקטיביות והרלוונטיות שלה לנוכח השפע שעולם האופנה מציע, כשאביזרי אופנה כמו תיקים, חגורות וארנקים מוצעים בשלל עיצובים שיקיים וטרנדיים לצד הדגמים הקלאסיים והעל זמניים, כשהם עשויים ממגוון עצום של חומרי גלם לא מהחי (כלומר לא עור, צמר, משי, פרווה ועוד). המבחר הוא אינסופי, לכל טעם אופנתי, לכל אירוע ולכל כיס.

אורח חיים טבעוני

אכן, אורח חיים טבעוני ואופנה זה שילוב שרואים יותר ויותר גם אצל מעצבי על  כגון סטלה מקארתני וגם אצל מותגי אופנה שעל חזיתם מתנוססת בגאווה הכותרת 100 אחוז טבעוני. עם אושיות כגון אן התוואי, אלן דג'נרס או נטלי פורטמן הלובשות מעילים דמויי פרווה לפריימרות הגדולות, המושג אופנה טבעונית הופך להיות הרבה יותר נגיש, קל ומושג. כן, אופנה מהממת וטבעונות – זה שילוב מנצח!

אם בעבר אביזר אופנה כגון ארנק המיוצר מאיטליה היה  מאה אחוז עור ונחשב לפסגת האיכות, היום גם מולדת האופנה איטליה ומעצבי העל האיטלקים מייצרים ומדגישים ש ארנק טבעוני; מעוצב נפלא, מיוצר באיכות חסרת פשרות ולא מערב שום חומר גלם מהחי. פריטי ואביזרי אופנה טבעוניים זה מראה שאנו עדים לו יותר ויותר על תצוגות האופנה העולמיות ומותגי אופנה לציבור הרחב ששואבים את השראתם מהעיצובים שעל המסלול וכמובן סלבריטאים המתלבשים בחן ובסטייל עם פריטים ואביזרים מאה אחוז טבעוניים.

אופנה טבעונית לטבעונים - גם בישראל

מה מוגדר כאופנה טבעונית? כל מוצר לבוש שאינו עשוי מכל חומר מהחי כגון עור, צמר, משי, נוצות, פרווה או חומרים שמשתמשים בהם בעולם אופנת התכשיטים כגון עצמות וקרניים או פנינים. מעבר לכך, בתהליך הייצור לא נעשה שימוש בחומרים מהחי או בעלי חיים לצורך הדבקה, צביעה או כל תהליך אחר בייצור.

אנחנו באדון קרלוס מאמינים באופנה טבעונית מהממת ואביזרי אופנה טבעוניים, מעוצבים ושיקיים שהולכים יד ביד עם אורח החיים שלך ואינם מייצרים פגיעה בחיים. אנו משתמשים במוצרי גלם טבעוניים בלבד ובתהליך ייצור אביזרי האופנה לא נעשה שימוש בשום חומר מן החי. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים בייצור הם ממוחזרים או עושים מחומרים מתחדשים בעלי טביעת רגל אקולוגית נמוכה שעושים טוב בלב וטוב לכדור הארץ. מלבד זאת, האמונה שלנו היא שמוצר טבעוני אמיתי אינו מייצר פגיעה לא רק בחי או צומח אלא גם מיטיב עם כל המעורבים בתהליך הייצור ועל כן, כל העובדים שלי משלב הייצור והתפירה ועד השיווק, מקבלים שכר הוגן ואת מלא התנאים הסוציאליים.

אז בשביל זה אנחנו פה. כדי להציע לכם חגורות, תיקים , ארנקים ועוד שפע מוצרים שיעשו לכם טוב.

כבר ביקרתם בחנות המוצרים שלנו?  כנסו בלינק ▼

bottom of page