ארנק טבעוני - זה ויגן וזה בסטייל

שאלת המוצרים שלא מכילים חומרים מן החי היא דבר שחוזר אצל כל מי שמחפש אלטרנטיבה למוצרי העור. אנחנו יודעים שאתם בחרתם לקנות ארנק טבעוני, אבל אתם גם רוצים שהוא יהיה מוצר מהמם ושיהיה מקור לקנאה לכל מי שיראה אותו.

בדיוק בגלל זה אנחנו כאן בשבילכם. אנחנו רוצים להציע לכם אלטרנטיבה של ארנקים ותיקים טבעוניים שלא יתפשרו על העיצוב והאיכות שלהם. כי הי, זה שאת/ה טבעוני לא אומר שאתם לא צריכים להראות מעולה נכון?

ארנק טבעוני - מה זה בכלל?

אז בואו שנייה ננסה להבין מה זה ארנק טבעוני. כמעט כל הארנקים בעולם עשויים מעור. אם תעשו חיפוש מהיר בגוגל תוכלו לראות כי כל ההצעות (כמעט) שמופיעות בעמוד הראשי הן של ארנקים שעשויים כולם או ברוב חלקיהם מעורות של חיות שונות. זה יכול להיות עור של פרה או של חיית בקר אחרת. יש גם את הארנקים שלקחו זאת צעד אחד קדימה ועושים זאת מתנין, זברה או חיות נדירות יותר. אבל אנחנו לא שם. 

אנחנו מציעים לכם רק מוצרים טבעוניים, רק כאלו שבתהליך הייצור ובחומרים לא נעשה שימוש באף חיה. אנחנו מתכוונים שהחומרים שממנו עשוי הארנק אין אף חלק שעשוי מעור, שנהב, פרווה, שומר או כל דבר אחר שקשור לחי.

100% ויגן - כך שכאשר אתם מתחדשים לכם בארנק דנדש ומלא שיק זה לא בא על חשבון מישהו אחר. 

כל הארנקים שלנו עשויים חומרים ללא עור

קולקציית הTUBE שלנו לדוגמא עשויה מפנימיות רכב ואופניים ממוחזרות ואיכותיות. יתכן שתופתעו לשמוע שבבדיקה שערכנו המוצרים שעשויים מחומרי הגומי צמיגים הממוחזר עמידים יותר ממוצרי עור מקבילים.

בבדיקה שלנו לקחנו שני ארנקים, אחד עשוי עור ואחד מסדרת TUBE עשוי צמיג רכב ממוחזר. לאחר 6 חודשים של שימוש אינטנסיבי יומיומי אצל ארנק העור נמצאו קפלים וקמטים בצדדיו, סימני דהייה קלים של השמש וסימני חיכוך בדפנות הארנק. ומה קרה לארנק הגומי שלנו אתם שואלים?  הוא היה במצב כמעטו מושלם. אם היינו מחזירים אותו לחנות ומנסים למכור לכם אותו אנחנו חושבים שלא הייתם שמים לב...  עד כדי כך החומר הממוחזר איכותי ועמיד. הרי החומר הזה אמור לעמוד בלחצים עצומים בזמן שהגלגל מנופח ולהיות מסוגל לעבור שינויי טמפרטורה קיצוניים. אז בעצם החומר הממוחזר של פנימיות רכב  ישאר במצב הרבה יותר טוב ולפרק זמן ארוך יותר מחומר אורגני כמו עור פרה. 

אז אם הייתם צריכים סיבה טובה נוספת, קיבלתם. זה גם יותר עמיד לאורך שנים, וגם חסכון כספי.

אז נסכם. אנחנו רואים יתרונות רבים בלרכוש ארנק טבעוני לגבר או לאישה, הראשון שבהם הוא כמובן הזווית ההומאנית. אבל מלבד זאת אנחנו גם מציעים לכם עיצוב וסטייל שאי אפשר להתעלם ממנו. תתרגלו לכך שישאלו אתכם שאלות על הארנק החדש והמהמם שלכם, אז אל תשכחו לספר להם היכן קניתם אותו ולשלוח אותם לאדון קרלוס.

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2020 by Studio Toms