top of page
תיק גב צמיג ממוחזר ג'ימי
תיק צמיג ממוחזר פלורנס
ארנק צמיג ממוחזר לאנה

ארנק דגם לאנה, תיק פלורנס, תיק גב ג'ימי - מוצרי "אדון קרלוס"

כפי שכבר צוין, לצמיגים השונים פנימיות שונות, דבר אשר בהחלט מעודד יצירה ויצירתיות. בנוסף לכך, מאפשר יצירת פריטים שונים בסגנונות רבים, טקסטורות מעניינות ואין-ספור אפשרויות.

 

היתרונות שבחומר - שומרים על היתרון הטבעי 

הדבר היחיד שאינו משתנה במחזור פנימית הצמיג בעבודת יד הוא היתרון הטבעי הבולט- עמידות. תיקים וארנקים העשויים פנימית צמיג ממוחזרת עמידים ביותר, באיכות גבוהה- וישמרו לאורך שנים רבות כחדשים.

 

כמו כן, כמו שהצמיג אינו רואה במים כמכשול, התיקים והארנקים כאחד, עמידים בצורה מושלמת בפני מים ואף ישמרו על תכולתם היטב כאשר הם סגורים בצורה נכונה. כמובן, שאם יש צורך בניקיון התיק או תחזוקת הארנק- ניתן לעשות זאת בשטיפה פשוטה ומהירה.

 

תיקים וארנקים ממוחזרים בעבודת יד- אין שני להם

העבודה הנדרשת על כל פריט אותו אנו מייצרים בעבודת יד היא רבה. כאופייני לעבודות יד בתחומים השונים, כל פריט הוא ייחודי ביותר. כשאתם קונים תיק או ארנק ממוחזר בעבודת יד, היו בטוחים, הוא שלכם וייחודי לכם! גם אם קיימים פריטים דומים, הייצור אינו המוני ועל כל פריט, נעשתה עבודה רבה, באופן אישי ורק עבורו.

פנימית צמיג - החומר שהפתיע את עולם האופנה!

פנימית צמיג ממוחזרת נחשבת לאוצר של ממש, כשמדובר באופנה טבעונית, אופנה אקולוגית וכל הקשור לתעשיית המחזור. יכול להיות שאפילו יש ברשותכם מספר פריטים העשויים מהחומר הנהדר הזה ואתם לא יודעים את זה- לפנימיות הצמיג השונות מראה וטקסטורה יפהפיים, הם ייחודיים ומגוונים- ועדיין לא ידועים מספיק למרות הפוטנציאל הרב הטמון בהם.

אנחנו כאן כדי לספר לכם על החומר הייחודי והמדהים הזה, שנתחיל?

אופנה מפנימית צמיג ממוחזר לפני ואחרי

לפני ואחרי: הם מתחילים כצמיגים ופנימיות ומסיימים כפריטי אופנה יפהפיים

הסיבות למחזור פנימית הצמיג

פנימית, בדיוק כשמה, היא החלק הפנימי של הצמיג, או בשמו העממי יותר- הגלגל. קיימות פנימיות לצמיגי אופניים, לאופנועים, לטרקטורונים והרכבים השונים. כשיש תקר, פנצ'ר, בחלק הזה של הצמיג, במקרים רבים הוא ניתן להחלפה- פשוטה, מהירה וזולה- ואף ללא צורך להחליף את שאר הצמיג. 

החומר ממנו עשויה פנימית צמיג הוא גומי או בוטיל (Butyl) והחדשות והמשוכללות ביותר- מחומר תרמו-פלסטי. חומרי הגלם האלו עמידים מאוד, ובעלי רכבים נדרשים להחליפם בתדירות יחסית גבוהה. אך במקום לזרוק אותם בתום השימוש- יש דרכים יצירתיות להנות מהם!

 

מדוע כדאי למחזר ולעשות שימוש נוסף בפנימיות שהוחלפו?

תעשיית המחזור המסחרי בארצות הברית פרסמה את הנזקים והסכנות של פסולת הגומי- צמיגים ישנים המושלכים כפסולת לא מתפרקים באדמה ונשארים כמפגע למשך מאות שנים, הם מהווים קרקע פורייה לגידול יתושים וגם מהווים סכנה בפליטת חומרים רעילים. כמו כן בשריפה או דלקה הצמיגים משחררים רעלים אל האוויר ואל האדמה כאחד.

 

גם בארצות-הברית וגם בישראל, הפאנצ'ריות המורשות מחוייבות לאסוף ולשלוח למחזור צמיגי רכבים שאינם בשימוש. אך כשזה מגיע לאופניים, מדובר בחנויות קטנות יותר ואף רוכבים עצמאיים המתקנים אותן בעצמם, לכן המודעות ויצירת אפשרויות מחזור זמינות היא חשובה לשמירה על כדור הארץ.

יצירה חדש עם סטייל - מחזור פנימית צמיג בעבודת יד

פנימית הצמיג מטבעה גמישה וחזקה. לאחר ניקוי יסודי- כך שאין זכר לכל שעברה, עיבוד, חיתוך, תפירה והדבקה- רוב האנשים שיזכו לקבל תיק או ארנק מפנימית צמיג ממוחזרת, הנעשה בעבודת יד איכותית, כלל לא יזהו את חומר הגלם המופלא.

חגורה צמיג אופניים ממוחזר
חגורה מיג אופניים אדון קרלוס
חגורה צמיג אופניים

יש גם חגורות! עשויות צמיגי אופניים:  מוצרי "אדון קרלוס"

אל תקנו עור- התחליף האקולוגי המושלם כבר כאן

וודאי אתם יודעים דבר או שניים על תעשיית העורות, פגיעתה בבעלי חיים רבים ותיאורים קצת פחות נעימים לקריאה, אותם נחסוך מכם כאן.

הבחירה באופנה טבעונית או אופנה אקולוגית תשפיע עליכם כצרכן בהחלט לטובה- המחירים נוחים ביותר, הפריטים השונים המוצעים למכירה ייחודיים ובעיצוב חדשני ומפתיע! כמו כן, לא ניתן להתעלם מהעובדה שכל תיק או ארנק שתרכשו יש לו אמירה משלו וערך חשוב נוסף.

איכות היא דבר המטריד קונים רבים, אשר התרגלו לעור ועמידותו. אך אנו מתחייבים על האיכות הגבוהה ביותר, עליה אף יעידו לקוחותינו המרוצים. בנוסף לכך, הפריטים השונים העשויים מפנימית צמיג ממוחזרת כמו כל המוצרים שלנו באדון קרלוס, מגיעים באופן אוטומטי עם אחריות ושירות לקוחות מסור עם מענה לכל שאלה.

הזמן להפוך את העולם למקום טוב יותר הוא עכשיו, הישארו אופנתיים ומתחשבים בבעלי החיים והסביבה, עד לפעם הבאה...

bottom of page