מוצרים טבעוניים - כי טבעונים נהנים יותר מחגורות, תיקים וארנקים

אם אתם עוד חושבים שמוצרים ללא חומרים מן החי הם רק תחליפים למוצרים אחרים, אתם כבר ממש לא מעודכנים. היום כבר לא צריך להיות טבעוני כדי לרכוש מוצרים טבעוניים שאין בהם חומרים מבעלי חיים.

 

אחרי שכבר כמה מבתי האופנה הגדולים בעולם אסרו על מכירת פרוות בחנויות שלהם, uניתן לראות את זה גם בחנויות בארץ. המגמה נמשכת ויותר ויותר עסקים בתחומי האופנה, קולינריה, הבילוי ובתחומים נוספים משתנים ומתאימים את עצמם לעסקים המוגדרים כ"ויגן פרנדלי" או בעברית מצוחצחת: טבעוניים למשעי.

כי בישראל של היום טבעונות זו כבר לא נישה, מוצרים טבעוניים הם לא דבר נדיר, ומסעדות טבעוניות היום זוכות בביקורות מהללות על מטעמים שהן מגישות. אז נראה שאת תחום הויגן אקססוריז בארץ עוד לא הספיקו לפאר ולפרסם ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

האקססוריז שהם חובה: תיק, ארנק וחגורה

ישנם שלושה פריטים שאנחנו יודעים שבמחשבה ראשונה החומר הטבעי ביותר עבורם הוא עור. זה נכון שעור היה בעבר הברירה היחידה כי החומרים החדשניים הגיעו רק בשנים האחרונות, אבל היום כבר יש לכם אלטרנטיבות אמיתיות ואיכותיות על פני העור. אנחנו לא מדברים רק על מוצרים שהם פרקטיים אלא גם על מוצרים של אופנה וסטייל, ומעבר לכך המוצרים גם יהיו עמידים ומחומרים איכותיים שיוכלו לשמש אתכם שנים רבות.  ולבסוף, שיהיו נוחים ונעימים למגע ולא פחות חשוב – שיראו מעולה ושתוכלו להשוויץ בהם בפני כולם.

תיקים וארנקים (וכמעט שכחנו חגורות...)

אז שלושת הבייסיקס של האקססוריז הם: תיקים, ארנקים וחגורות. אז מזה הרבה שנים יש חומרים "דמויי עור" זאת אומרת שהם נראים מאוד דומה לעור והיו מיועדים בעיקר עבור מי שרוצה להראות עם- וללכת בלי. שיראה כאילו זה עור, אבל רק מקרוב ניתן לראות שזה לא באמת עור. החיסרון הגדול במוצרים הללו הם שחומרים שמנסים להראות כמו עורות סובלים מעמידות נמוכה ולרוב נהרסים כעבור מספר שבועות או לכל היותר מספר חודשים. מה גם שאנחנו לא מבינים מה הרצון העז לנסות להראות כמו עור? ישנם כל כך הרבה טקסטורות וחומרים חדשים שיכולים להיות טובים אף יותר מעור, והנה שניים שאנחנו אוהבים במיוחד.

פנימית צמיג ממוחזר - עמיד ומעוצב

כאשר רוצים לתת דוגמה לתפארת מחומרים ממוחזרים, ולתהליך מעניין שמפיק מוצר איכותי ושנראה בסטייל אין כמו החומר של פנימית הצמיגים. בתהליך עצמו משתמשים בפנימיות צמיגים ממוחזרים וחלק מהיופי הוא שכל צמיג הוא קצת שונה. ישנם יצרנים רבים המפיקים פנימיות שונות כך שמה שמתקבל הוא שכל תיק או ארנק מחומר ממחוזר הוא קצת שונה ומיוחד. תוכלו לקבל אחד עם פסים וטקסטורות ואחר הוא חלק ומבריק. מדי פעם גם איזו חותמת אישור על גבי הארנק תוסיף לו הרבה ייחודיות והרבה לקוחות מחפשים דווקא את הארנקים עם החותמות הללו שהופכות את הארנק ליוניק יחיד ומיוחד.

בד שעם לארנק, תיק או חגורה

בד השעם הוא חומר טבעי, נעים למגע ושאינו מזהם את הסביבה. את השעם מפיקים מקליפות עצים, ובתהליך נכון של הסרת השעם ניתן לא לפגוע בעץ בזמן הסרת הקליפה. בד השעם הוא חומר קלאסי לחגורה או תיק כי הוא נעים מאוד למגע על העור ובגלל שהוא ביסודו עץ הוא לא מתלכלך בקלות ושומר על צורתו וצבעו לאורך זמן. המראה האסתטי שמתקבל בעבודה בשעם הוא תמיד מעניין, כי מה כבר יותר מדליק מללכת עם עץ רך וגמיש בכיס או על הכתף? בסיום חייו של המוצר וכשהמוצר נזרק לפח (אחרי שימוש רב של מספר שנים) השעם חוזר בקלות אל האדמה, לא מותיר אחריו זיהום ובעצם החומר הטבעי שוב מתחיל מחזור חדש כדשן לפרחים והעצים של הדור הבא.

 

אז הצגנו לפניכם שתי אלטרנטיבות מעולות למוצרים שאינם תחליפי עור, חומרים שעומדים בפני עצמם ויש להם שיק משלהם, סטייל משלהם ושתוכלו להשוויץ בהם. עכשיו רק נותר לכם לבחור האם תרצו חגורת שעם ותיק פנימית, או תיק שעם וחגורת פנימית ממוחזרת. מוזמנים להכנס לחנות של קרלוס ולבחור את מה שמתאים לכם.

 

 

  • הפייסבוק של קרלוס
  • Instagram - White Circle
phone symbol.png

© 2020 by Studio Toms