top of page

קניות: ארנק טבעוני לאישה

כנראה שאין אקססורי או אביזר אופנה חיוני יותר מארנק. בו את נושאת את תעודת הזהות שלך, מזומן, כרטיסי אשראי, רישיון רכב ושאר ירקות.  אך ארנק הוא לעולם לא רק אביזר פונקציונאלי ותו לא. אביזר כזה משקף הן את טעמך האישי והן את ערכייך והשקפותייך. ולשמחתנו, המגמה העולמית בעולם האקססוריז היא מגוון עצום של חומרי גלם לא מהחי! החל מחומרים ממוחזרים כמו צמיגים או בקבוקי פלסטיק ממוחזרים, בדים שונים, גומי, סיבי ירקות, סיבי בננה, סיבי המפ, שעם (הידעת?! משעם ניתן לייצר גם ארנקים ותיקים, לא רק לוחות שעם ונעליים). כל השפע הזה מאפשר לך לבחור ארנק טבעוני  לאישה מהמם ומעוצב, עמיד ואיכותי ביותר התואם את צרכייך היומיומיים.

ארנק טבעוני זה הבייסיק של המלתחה שלך

באופן מסורתי, והאמת, לא עד כדי כך מזמן, ארנקים מאיכות גבוהה היו עשויים באופן בלעדי כמעט מעור כלשהו. ואמנם, גם היום אנו שומעים לעיתים מפי המוכר בחנות את המשפט "זה עור אמיתי!" אך כבר אין הדבר מעיד על איכות הארנק או הנעליים שאת באה לרכוש. ודווקא לפעמים אלו החומרים האלטרנטיביים לעור בהם נעשה שימוש היום שעמידים יותר לאורך זמן ואיכותיים יותר לשימוש יומיומי ולאורך שנים, כאשר החומרים השונים מאפשרים וורסטיליות גבוהה בעיצוב.

כאשה, חשובה לך הפונקציונאליות ונוחות השימוש בארנק שהנך רוכשת. בין אם חשקה נפשך בעיצוב מינימליסטי וארנק קטן וקומפקטי, שיכיל את כל הדברים החיוניים ליומיום ובין אם העדפתך היא ארנק גדול יחסית שמאפשר לאכסן בתוכו גם מסמכים ותמונות וכרטיסי מועדון רבים תוך סידור קל ונוחות מרבית, ואולי גם ישמש כקלאץ' בערב לנשיאה מחוץ לתיק, בעיצוב כייפי ומושך מבטים ליציאה עם חברות?

מאידך, זהו אביזר אופנה בפני עצמו לכל דבר ועניין ולא רק כלי פונקציונאלי לאכסון. חשוב לך שהעיצוב יהיה לטעמך. הוא יכול להיות פשוט וצנוע, ישדר אלגנטיות ומינימליזם עיצובי, או שיכול להיות בולט מאוד בעיצובו, בצבעים או בטקסטורות, ישלב אלמנטים מעולמות עיצוביים שונים וחומרים מגוונים. בכל מקרה, את מעוניינת באביזר בעל פונקציות מגוונות, העונה לדרישותייך וצרכייך היומיומיים וגם בפריט בעל אמירה עיצובית, בדיוק לפי טעמך האישי. וכמובן, שיהיה טבעוני ולא יכיל בתוכו או בתהליך ייצורו חומרים מן החי.

הארנק הטבעוני שתמיד רצית...

חנויות בתל אביב ואונליין, מציעות שפע גדול של ארנקים טבעוניים לנשים וגם יוניסקס העונים לצרכים השונים הללו. את תמיד יכולה לבדוק בחנות ולברר מהיכן מגיע הארנק, מאילו חומרים הוא מיוצר, ואם המוכר בחנות גם מעט מכיר את הרקע של המוצר הוא יוכל גם לעדכן אותך האם הוא חומר שמיטיב עם הסביבה, והאם נעשה הוא בשיטת "סחר הוגן" שמאשרת שכל מי שהיה שותף לייצור קיבל שכר הוגן. וכמובן האם העיצוב לטעמך והאם עונה לשימושים השונים במשך היום.

אדון קרלוס - סטייל עם כל היתרונות

את מוזמנת להכנס לחנות של אדון קרלוס ולהתחדש בארנק חדש. ניתן להזמין בחנות שלנו אונליין או במגוון נקודות מכירה הפזורות ברחבי הארץ. יש לנו מבחר של ארנקים וכך תוכל למצוא את העיצוב הנכון והמדויק לך, מבין שלל העיצובים המהממים אותם אנחנו מציעים. את יכולה להיות בטוחה באיכות חסרת פשרות ובמוצר טבעוני שעושה טוב לסביבה.

כל מוצר שלנו עובר בדיקה יסודית של איכות ועמידות לאורך זמן. אנו בוחרים היטב כל מוצר וכל עיצוב חדש ומציעים לך רק את הארנק טבעוני לאישה הטוב ביותר. אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, ושמחים להגיש לך באהבה אפשרויות למוצרים שישאירו לך טעם של עוד, יעשירו את המלתחה שלך ויעלו לך חיוך על השפתיים.

Campervan
bottom of page