top of page

אופנה טבעונית לטבעונים כי אכפת לנו!

ככל שהתנועה הטבעונית מתפשטת, הרבה מעבר לעולם התזונה לכל אספקט בחיינו, הערכים והאתיקה הטבעונית מחלחלים וחודרים אל עולם ותעשיית האופנה. חברות אופנה רבות החל ממותגי על יוקרתיים דוגמת שאנל, גוצ'י ודולצ'ה וגבאנה, דרך ענקיות ה"אופנה המהירה" כגון זארה ומנגו ועד לחנויות אונליין, ייבוא ופלטפורמות מכירה שונות מחפשות לענות על הצורך ההולך וגדל של הלקוחות הטבעוניים ומייצרות פריטים שעשויים מאלטרנטיבות לעור, צמר, פרווה, זמש, פנינים וכדומה. אכן, זהו צעד חשוב מאין כמותו ונראה כי הקהל הטבעוני לוקח את המושכות בידיו ומעצב מחדש את עולם המושגים בעולם האופנה טבעונית.

ארנק טבעוני ומתנות לטבעונים במשלוח עד הבית

ולראייה, היום ניתן למצוא פריטים אלטרנטיביים בחנויות אופנה ושווקי ופלטפורמות מכירה אונליין, כגון מרמלדה מרקט, אמזון, איביי... כמו גם בחנויות אונליין כגון עדיקה. עם זאת, המהדרין ירצו לוודא שהתיק, המעיל, החגורה או הנעל אותם הם רוכשים אכן 100% טבעוניים ולא רק זאת אלא שלא נעשתה פגיעה באף ייצור על הדרך, שהעובדים מקבלים שכר הוגן ואת כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם ושבתהליך הייצור אין פגיעה כלשהי בטבע או איכות הסביבה.

ולכן כל כך חשוב לנו באדון קרלוס שקהל לקוחותיו יהיה יידע בוודאות שהוא רוכש פריטים טבעוניים לחלוטין שבתהליך ייצורם לא נעשתה שום פגיעה בבעלי חיים, בסביבה וגם לא בעובדים המעורבים בכל שלבי הייצור והשיווק. זאת ועוד, חשוב לנו שכל המעורבים יהיו שמחים ומרוצים, יעבדו בסחר הוגן והלקוח יקבל את המוצר האיכותי והטוב ביותר, כשהוא יכול להיות בטוח ששום ייצור חי לא נפגע בדרך.

ארנק או תיק טבעוני - רק עם תו ויגן פרנדלי

אחת הדרכים לוודא שהמוצרים שהנכם רוכשים הנם 100% טבעוניים ולא נעשתה שום פגיעה בייצורים חיים, היא לחפש את תקן ה vegan friendly בפלטפורמות בהן אתם רוכשים ועל גבי המוצרים שהנכם מעוניינים בהם. כך תדעו בוודאות כשהלוגו מתנוסס בגאווה, שהמוצרים אכן טבעוניים ושזה מוכרז ומודגש. תקן ה vegan friendly זו דרך לזהות את העסקים הפרוגרסיביים ששמים דגש על ערכי הקדמה והחמלה ועוזרים לנו הלקוחות שחשובים להם הערכים האתיים לרכוש בבטחה ובידיעה שאינם תורמים לניצול בעלי חיים או עובדים.

כשזו המטרה העומדת לנגד עיניו, קרלוס יוצא לדרך ומציע לקהל לקוחות מגוון אקססוריז שווים לכל מטרה, מתנות לטבעונים, תיקים ועוד שלל מוצרים בעיצובים מהממים ובאיכות בלתי מתפשרת.

תיקי גב – לסטודנטים אבל לא רק

תיקי גב לנשים ליום עובדה, לימודים, טיול או יציאה, תיקי גב לגברים, תיקי יום יום, תיק נח ופונקציונלי לאוניברסיטה או או לעובד הייטק – אנחנו בקרלוס חשבנו על הכל. העיצובים המהממים של קרלוס מצליחים לשלב בתוכם נוחות ותכליתיות עם עיצובים משגעים ועדכניים. יחד עם איכות יוצאת מן הכלל ועמידות של חומרי הגלם, תיקי גב של קרלוס הופכים לפריט יומיומי חיוני שעונה על כך צורך ולהוות פריט עיצובי מגניב ומהמם שניתן להשלים איתו כל לוק ואפילו ליציאה.

פאוץ' - הוא חזר והוא יפה מתמיד

הפאוצ'ים עשו קאמבק ובגדול, ונראה שהם כאן כדי להישאר. קרלוס יודע איך להפוך אותם מפריט מיושן ולא אקטואלי לאביזר אופנה אל זמני, שיקי, ופונקציונאלי, שיהיה אקססורי חיוני לכל לוק ומטרה. כמובן, בהתאם למדיניות והערכים האתיים בהם דוגל קרלוס, הפאוץ' נעשה בעבודת יד מפנימית צמיג מוחזרת איכותית ,בסחר הוגן וללא פגיעה בחי ובצומח. במלאי שני גדלים נוחים לכל מטרה שתחפצו והם מדהימים ליום הסתובבות בחוץ או ליציאה.
 

חגורה טבעונית - חדש אצל קרלוס

איך אפשר בלי חגורה טבעונית מיוחדת ומגניבה שתשלים את ההופעה? קרלוס עושה שימוש בחומרי גלם טבעוניים ואיכותיים כמו פנימית צמיד ממוחזרת ושעם ומבטיח עיצוב מהמם ואיכות חסרת פשרות.

אז תודה שהקדשתם לנו מתשומת לבכם , ועכשיו הגיע זמן לעבור לחנות!

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו גם הנחה מיוחדת למייל...

bottom of page