top of page
עולם של אופנה טבעונית.jpg
7a10d1_0c43909140c5446b89ea8d8de2fae474_

למעבר לחנות

ארנקים, תיקים, חגורות

ומתנות לטבעונים

ארנקים טבעוניים, תיקים וחגורות לגברים ולנשים | אדון קרלוס

"אדון קרלוס" עושה שימוש בחומרים אלטרנטיביים, וקובע אופנה אחרת, רוצים לשמוע כיצד?

בשנים האחרונות, ניתן לראות כיצד הטבעונות, שנראתה תחילה כטרנד, הופכת להיות חלק מהתרבות הישראלית. מסעדות טבעוניות הפכו חלק מהנוף הקולינרי והטעם הישראלי. לא כך הדבר בתחום האופנה. הטבעונות אמנם טרם הטביעה חותמה בתעשיית האופנה, אך ניצניה כבר נראים והעתיד עומד להשתנות עם הדבר הגדול הבא - אופנה טבעונית לטבעונים.


ארנק טבעוני משעם, חגורה מצמיג ממוחזר ותיק טבעוני.

החנות של "אדון קרלוס", שפועלת ברובה במתכונת אונליין, הוקמה בשנת 2018 ומאז מפיצה בארץ את הבשורה הטבעונית החדשה. מדובר במותג ישראלי טבעוני שמספק אקססוריז מחומרים אלטרנטיביים. אם עד כה היינו רגילים לראות בעיקר ארנקי עור, הרי ש"אדון קרלוס" שואף להוכיח שאפשר לעשות אופנה טבעונית שיקית וגם הומאנית.


תלבשו שעם

אחד החומרים המעניינים ביותר היום הוא השעם. עם טקסטורות משגעות הנותנות הרגשה טבעית וחמה, השעם מציע היום אפשרויות מדהימות בכל הקשור לטקסטילים טבעוניים. ארנק שעם של אדון קרלוס מיוצר במספר דגמים לגברים ולנשים - וכאשר יש חומר כל כך מלהיב ועם אפשרויות אינסופיות של עיצובים, צבעים וטקסטורות, היה ברור שיש צורך במספר דגמים כדי שכל אחד יוכל למצוא משהו שהוא אוהב.


השעם הינו חומר שמגיע מפורטוגל שם יש אהבה גדולה לעץ אלון השעם, ומהקליפה שלו מכינים את בד השעם. היתרון הגדול בשעם הוא שבניגוד לעצים אחרים, כדי לקלף את הקליפה לא צריך לכרות את העץ. מזכיר קצת את הגישה הטבעונית, לא?


ולכן השעם משתלב כל כך טוב במוצרים טבעוניים! השעם הוא חומר טבעי וגמיש והעיבוד שלו מקנה לו גם עמידות למים. בחנות של "אדון קרלוס" הבינו ששעם הוא בהחלט אלטרנטיבה מעולה למוצרי עור, וחושבים מה עוד אפשר לייצר מהשעם? ארנק שעם, חגורות, תיקים ובעצם כמעט כל אביזר אופנה. "אדון קרלוס" מגדיל עוד ועוד את מבחר מוצרי השעם שלו, והביקוש רק הולך וגדל.


תום ורד, שותף ב"אדון קרלוס" מספר: "עם בד השעם זו הייתה אהבה ממבט ראשון, כי כבר כשפגשתי בארנק שעם לראשונה הרגשתי שיש פה משהו שיכול לדבר אל הקהל הישראלי. משהו בקלילות שלו ובכך שמדובר בחומר חי וטבעי פשוט משתלב היטב עם החיים הישראליים האנרגטיים ושטופי השמש. אנחנו מאוהבים בחומר הזה ונמצאים כל הזמן בתהליך חיפוש מוצרים חדשים ועבודה על דגמים חדשים."


תל-אביב שייכת לטבעוניים

האופנה הטבעונית המתפתחת בישראל לא פחות מפורצת דרך. תל-אביב נחשבת בעיני רבים לבירת הטבעונות של העולם, מובילה בטרנדים, במבחר חנויות ובאפשרויות חדשות לצרכנים. האופנה החדשה מעניקה השראה לחיים של אהבה ואכפתיות כלפי הסביבה ולבעלי החיים. מה זה שווה להיות טבעונית ולאכול במסעדות על טהרת האוכל הצמחי, אם כשמגיע החשבון, שולפים את התשלום מארנק עשוי עור?


הפריטים של "אדון קרלוס" לא רק מובילים את השינוי בתרבות ובצרכנות של טבעונים - המעבר משימוש בחומרי גלם מן החי לאלו מן הצומח, אלא מהווים חלק מראייה רחבה בה המוצרים שלנו עדכניים ואטרקטיביים וחשוב לא פחות, עמידים לאורך שנים ועשויים מחומרים איכותיים ואמינים. המותג של "אדון קרלוס" בהחלט לקח על עצמו לייצר סוג חדש של חוויה אופנתית אשר רואה את הת מונה הרחבה הכוללת את השפעות הייצור על הסביבה ועל בעלי החיים.


צמיג ממוחזר

אחד הצדדים הרדיקליים בחנות של "אדון קרלוס" הוא הבחינה המחודשת של מה נחשב חומר גלם. אחד מאלו החדשניים ביותר הוא צמיג ממוחזר. אצל קרלוס מכינים מצמיגים ממוחזרים כמעט הכל ויש גם קולקציה שלמה לשם כך בשם טאייר (tire). ישנם כבר ארנקים מצמיג, תיקי גב מצמיג ואפילו חגורה העשויה מצמיג. כמובן שהחלק הכי חשוב הוא לשמור על רמת ייצור גבוהה- שלא יקרה מצב שמגיע ללקוח מוצר מלכלך או פגום ולשם כך יש בקרת איכות גבוהה על כל מוצר ומוצר.


קסניה קוזב, שותפה ב"אדון קרלוס", מספרת כיצד לפני שנתיים לא הצליחה למצוא ארנק טבעוני שיעשה לה הרגשה טובה כאשר היא מוציאה אותו מהתיק. "בעבר, רכישת ארנק טבעוני התאפשרה ב-e- Bay . לכן,כשפתחנו את "אדון קרלוס" רצינו להציע אפשרויות קלות ומהירות לאלטרנטיבות איכותיות: קל ונגיש לרכוש ארנק טבעוני, וכל זאת בלי להתפשר על האיכות. הבנו שלא יעשו זאת בשבילנו ושאם אנחנו רוצים מותג כזה בארץ, נצטרך להקים אותו".


הכתבה פורסמה במקור בחודש יולי 2019 במגזין "דה מארקר"


Comments


באנר אתר 1124.jpg
bottom of page