top of page
עולם של אופנה טבעונית.jpg
7a10d1_0c43909140c5446b89ea8d8de2fae474_

למעבר לחנות

ארנקים, תיקים, חגורות

ומתנות לטבעונים

3 סיבות טובות לרכוש ארנק טבעוני | אדון קרלוס

אם גם אתם מחפשים מתנה טובה למישהו אהוב או מתנה מפנקת לעצמכם, ארנק חדש ההוא בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר. ארנק, בתור היותו פריט שהוא גם פונקציונלי ובא לידי שימוש במגוון סיטואציות ביומיום וגם פריט אופנה מאסט לכל אחד ואחת, יכול להיות מתנה שכיף לתת וכיף לקבל.


בשנים האחרונות, ככל שהמודעות למצב הסביבה ובעלי החיים גובר, מתחלף לו שוק האופנה ושוק האוכל ממזון ומוצרים המבוססים על החי לשוק מבוסס על הצומח - וכך הגיחו לעולם מסעדות טבעוניות, חנויות טבעוניות וגם מותגי אופנה טבעוניים. כולם ללא יוצא מן הכלל נטולים חומרים מהחי.


הנה שלוש סיבות מעולות מדוע להשקיע את מיטב כספכם בארנק טבעוני חדש ומפנק!


סיבה מספר 1: ארנק טבעוני מחומרים חדשניים

אם בעבר לארנק היו שתי אפשרויות חומריות, מעור ומבד, הרי שזמנים אלו כבר עברו מזמן מן העולם. כיום ניתן למצוא מגוון רחב ומסקרן ביותר של חומרים, החל מקרבון, בדים סינטטיים וטבעיים, פולימרים ייחודיים עשויים מפירות וירקות ואפילו מאצות ועוד.


שניים מהחומרים החדשים ומהעניינים ביותר הם בד שעם טבעי ופנימית צמיג ממוחזרת. שני אלו נמכרים כאן אצלנו בחנות של אדון קרלוס ולכל אחד מהם סגנון ייחודי. את בד השעם הטבעי אין צורך להציג, הרי כולנו מכירים תחתיות ופקקי שעם, מה שכן כדאי לחדד הוא שלא מדובר באותו השעם. בד השעם ממנו מיוצרים ארנקים נעים מאוד למגע ועמיד ביותר לשפשופים ולשריטות דבר שהופך אותו אידאלי לארנקים ולתיקים. ניתן גם למצוא ארנק עם חריטה אישית שתהפוך את המתנה שלכם לאפילו יותר מיוחדת ופרסונאלית.


סיבה מספר 2: עוזרים לסביבה

עברו להם הימים בהם יכולנו להתעלם ממצב כדור בארץ והסביבה כיום כל יצרן וצרכן נדרשים לחשוב מה ההשפעה ומה הם החומרים ממנו עושים מוצר או פריט אופנה.


האם הוא זיהם את האדמה או המים בזמן הייצור? האם הוא יחזרו בקלות לאדמה בסיום השימוש? והאם אלו שייצרו אותו קיבלו שכר הוגן? כל אלו הן כבר לא שאלות אזוטריות שמעט אנשים שואלים - אלו הן שאלות מרכזיות שכדאי שכולנו נשקול ברכישת כל מוצר חדש. אנחנו ממליצים לרכוש רק מוצרים שיש להם השפעה חיובית או זיהום מינימלי על הסביבה, כך המתנה שאנחנו רוכשים לעצמנו או לאחרים תהיה גם מתנה לכדור הארץ ולדורות הבאים.


מספר 3: מתנות לטבעונים שאוהבים את כל בעלי החיים

לפעמים לרכוש מתנה לאדם קרוב או רחוק יכול להיות משימה לא קלה, ובמיוחד יכול הדבר לאתגר כאשר מדובר במתנות לטבעונים. הסיבה שזה קצת יותר מאתגר לרכוש מתנה לטבעוני או טבעונית היא שהשוק כיום מורגל למוצרים מבוססים מן החי ולעיתים גם אם לא רואים זאת על פני המוצר, בפנים קיימים חומרים שבהם נעשה שימוש כזה.


דוגמא אחת מובהקת היא שוק הנעליים, שהרי נעליים יכולות להיות גם מחומרים מתחליפי עור וכולנו מכירים זוגות נעליים רבות כאלו. מה שלא כולם יודעים הוא שגם אם הנעל עשויה תחליף עור, במקרים רבים הדבק אשר מחבר את חלקי הנעל והסוליה עשוי משומן ומרכיבים אחרים מהחי.

כך שלא תמיד קל לזהות ולהבחין בין מוצרים שמוגדרים כ 100% טבעוניים וכאלו שעושים שימוש, בין אם גלוי או נסתר בחומרים מהחי.


לשמחתנו בישראל יש כיום שוק גדול וגדל של צרכנים טבעוניים ובעקבותיו גם גדל מספר היצרנים שעושים שימוש בחומרים טבעוניים לפריטי האופנה והמתנות. האתר של "אדון קרלוס" חרט על דגלו להוביל את עולם האופנה הישראלי לעבר אופנה נטולת סבל ומלאה באהבה. מוזמנים ומוזמנות להציץ בקטגוריות האתר שלנו ולבחור לעצמכם פריט שיקי 100% טבעוני.

Comments


באנר אתר 1124.jpg
bottom of page